Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Autorizovaný prodejce a servis TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Prodej a servis

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. provádí údržbu, záruční a pozáruční servis všech strojů a přístrojů, které si u nás zakoupíte. Jako servisní organizace držíme výhradní zastoupení a poskytujeme autorizovaný servis a dodávky náhradních dílů, příslušenství a spotřebního materiálu značky ATIKA.

Díky síti poboček TONSTAV-SERVICE s.r.o. ­– České Budějovice, Praha, Beroun, Brno, Hradec Králové a Ostrava - obsluhujeme zákazníky po celé republice.

S výběrem vhodného typu stroje značky ATIKA s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. Českých BudějovicíchPrazeBrněOstravěBerouně nebo Hradci Králové. Zde se také můžete informovat o možnostech předvedení stroje.

Stavební míchačky, ruční míchadla, odvlhčovače a zahradní program ATIKA nabízíme také na našem e-shopu TONSTAV-SERVICE s.r.o.

TONSTAV-SERVICE s.r.o. Prodej, pronájem a servis stavební techniky TONSTAV-SERVICE s.r.o. Prodej, pronájem a servis stavební techniky

 

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.